Witam serdecznie na mojej stronie!

Działam w branży obsługi imprez okolicznościowych od 1999 roku. Obsługuję głównie śluby i wesela oraz inne imprezy rodzinne. 

Staram się by usługi były świadczone zawsze na wysokim poziomie, gdyż jestem świadom odpowiedzialności jaka na mnie spoczywa. Wiem, że za kilka lat, kiedy po filmowanej lub fotografowanej uroczystości nie zostanie już nic, gdy nawet wspomnienia zaczną się zacierać, jedyną rzeczą która będzie je w stanie ożywić będzie film lub zdjęcia. Reportaż ze ślubu i wesela pozwoli Ci w przyszłości powrócić na chwilę do tego niepowtarzalnego dnia. Ludzie, którzy tyle dla Ciebie znaczą, muzyka, głosy, emocje, ożyją raz jeszcze gdy obejrzysz je na ekranie telewizora. Po raz kolejny przeżyjesz te wyjątkowe chwile, dostrzeżesz szczegóły, które wcześniej umknęły Twojej uwadze.

A teraz odpowiedz sobie szczerze na pytania: Czy ten wydatek się opłaca? Czy warto ograniczać się do półśrodków w dniach najważniejszych w życiu Twoim i osób Ci najbliższych? Z pewnością nie! Te wspaniałe wspomnienia są bezcenne. Zaufaj mojemu doświadczeniu.

Marek Stańczak

Akcja Targi 2019!
Zdjęcia plenerowe i fotoksiążka GRATIS!

Przy zamówieniu pakietu filmowania i zdjęć reportażowych.

Zapytaj teraz o wolny termin i szczegóły oferty >>>> oferta@maribea.com