Witamy na naszej stronie!

Działamy w branży obsługi imprez okolicznościowych od 1999 roku. Obsługujemy głównie śluby, wesela, chrzty, komunie,  studniówki itp. Ze względu na lokalizację naszej siedziby najczęściej obsługujemy Łódź i okolice ale zlecenia wyjazdowe przyjmujemy równie chętnie.

Staramy się by nasze usługi były świadczone zawsze na najwyższym poziomie, gdyż jesteśmy świadomi odpowiedzialności jaka na nas spoczywa. Wiemy, że za kilka lat, kiedy po filmowanej lub fotografowanej uroczystości nie zostanie już nic, gdy nawet wspomnienia zaczną się zacierać, jedyną rzeczą która będzie je w stanie ożywić będzie nakręcony przez nas film lub zdjęcia. Reportaż ze ślubu i wesela pozwoli Ci w przyszłości ożywić wspomnienia z tego niepowtarzalnego dnia. Ludzie, którzy tyle dla Ciebie znaczą, muzyka, głosy, emocje, ożyją raz jeszcze gdy obejrzysz je na ekranie telewizora. Po raz kolejny przeżyjesz te wyjątkowe chwile, dostrzeżesz szczegóły, które wcześniej umknęły Twojej uwadze.

A teraz odpowiedz sobie szczerze na pytania: Czy ten wydatek się opłaca? Czy warto ograniczać się do półśrodków w dniach najważniejszych w życiu Twoim i osób Ci najbliższych? Z pewnością nie! Te wspaniałe wspomnienia są bezcenne. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Akcja Targi Zima 2018!
Rabat do 50%!

Wyjątkowe rabaty przy podpisaniu umowy do 31 marca 2018.

Przykładowy pakiet: Film + 100 zdjęć ze ślubu i wesela oraz 20 zdjęć plenerowych za 2100zł!!!

Zobacz cennik i zadzwoń by umówić się na spotkanie >>>>